Olympus a NICOM jsou partneři

Jednoho z největších prodejců fotografické techniky na světě jistě nemusíme představovat. Ovšem s radostí Vám představujeme počátek naší vzájemné spolupráce. Od března 2015 nabízí NICOM členům klubu Můj Olympus 15 % slevu na všechny z 25 fotografických kurzů v BrněPrazeOstravěOlomouciHradci KrálovéLiberciPlzni i Českých Budějovicích. Je to jednoduché. Jako majitel fotografiké techniky Olympus se zaregistrujte do klubu na www.mujolympus.cz. Už jste členy? Báječný! Přihlaste se a vyberte si v pravém horním rohu záložku fotoškola, následně VIP partnerské workshopy, zvolte si kurz z naší nabídky a opiště si kód slevového poukazu. Vraťte se zpět na naše stránky, zvolte si termín nebo možnost dárkového poukazu požadovaného kurzu a zadejte kód v objednávce do kolonky „Slevový kód“. Z ceny kteréhokoliv foto kurzu NICOM Vám bude automaticky odečteno 15 %. 

Pokud nejste členy klubu Můj Olympus, i pro Vás máme něco navíc. V Základních kurzech máte možnost osahat si fotografickou techniku Olympus v hodnotě 250 000 Kč. K dispozici na všech kamenných pobočkách jsou těla fotoaparátů PEN a OMD společně s různými objektivy k zapůjčení v průběhu kurzu. 

 

Co si u nás můžete osahat konkrétně?

Fotoaparát OM-D Olympus E-M10 spolu s objektivem 14 – 42 mm zoomový pancake. Vyzkoušet si můžete perfektní světelné objektivy: širokáč –  M.ZUIKO DIGITAL 17mm 1:1.8. Pokud se věnujete portrétní fotografii, jistě oceníte možnost osahat si M.ZUIKO DIGITAL 45mm 1:1.8. Oba objektivy kreslí krásně již od clony 1.8, přijďte se přesvědčit! 

Zaujali Vás spíše Olympus PEN fotoaparáty? Máte možnost cvaknout si u nás fotky PENem E-PL7. Nasadit můžete stejná skla jako výše u OMDčka a vyzkoušet si můžete i blesk, který je u tohoto fotoaparátu dodáván samostatně.

Tak na co čekáte? Objednejte si nejbližší termín a vezměte to do svých rukou. :)