Kompozice fotografického obrazu - Praha

Kompozice fotografického obrazu - Praha

1 799Kč

0 hodnocení
0


Dobrá znalost fotoaparátu a všech jeho funkcí ještě zdaleka není zárukou dokonalé fotografie. Stejně jako na technickou stránku fotografie je důležitéé klást důraz i na samotný obsah snímku, tedy na kompozici fotografie.

  • Vytvářejte vizuálně kvalitní a vyvážené snímky
  • Naučíte se základní kompoziční pravidla
  • Vše si procvičíte v praxi

Kód zboží: DF10PR. Místo konání: Praha

 

Vděchněte svým fotografiím život

Každá z disciplín fotografování má svá (kromě těch obecných, plošných, technických) i specifická intelektuální kompoziční pravidla: krajina je o čekání, dokument o pokoře, portrét o psychologii, reportáž o rychlosti a předvídání, zátiší o schopnostech vnímat detaily. Těch zajímavějších výsledků dosáhnete, podaří-li se Vám jednotlivé principy míchat či kombinovat a nebo používat určitý pricip na jiné téma, než se zpravidla aplikuje, včetně použité techniky. Nenechte se odradit vysokým procentem „odpadu“, pokud tu činnost neprovádíte bezmyšlenkově, najdete mezi záběry ty, které budou nositeli výtvarných hodnot. Výsledky jsou čistým experimentem, neopakovatelné, neotřelé a principy to jsou bezesporu tvůrčí.

Nespokojte se pouze s technicky správnými fotografiemi

Co by pro Vás mělo být ovšem nejdůležitější je to, že by Vás fotografování mělo především bavit, protože Vaše fotografické práce budou mít stoupající kvalitu a byli bychom velice rádi, kdyby k tomu náš kurz významným dílem přispěl.


Co potřebujete s sebou

jakýkoliv fotoaparát

Pro koho je kurz určen

pro všechny mírně pokročilé a pokročilé fotografické nadšence, kteří rozumí základním fotografickým pojmům, zvládají nastavení svého fotoaparátu a ovládají jeho funkce
pro vlastníky všech druhů fotoaparátů
pro ty, kteří kladou důraz také na kvalitní obsah snímku

Kurz ideálně navazuje na Základní kurz fotografování.

Pro koho kurz není určen

pro ty, kteří ještě nerozumí základním pojmům jako clona, čas, ISO – nemají znalosti na úrovni Základního kurzu fotografování.

Lektoři

Topi Pigula, Ing. Martin Štěpánek

Průběh kurzu

budeme se Vám věnovat 1 den, celkem 6 výukových hodin, ve všední dny zpravidla od 13:30 do 18:30, o víkendu od 10:00 do 15:00

Adresa
NICOM – fotografická škola
NICOM, a. s.
Zenklova 32/28
Praha 8-Libeň
180 00 Praha
Místo zahájení kurzu