Kurz fotografování dětí – Praha

Kurz fotografování dětí – Praha

Kč2396 1 799Kč

0 hodnocení
0


Zdařilé fotografie Vašich dětí nemusí vznikat nutně v plně vybaveném profesionálním ateliéru. V našem kurzu se pomocí jednoduchých pomůcek naučíte pořídit radostné a vyladěné fotografie těch nejmilejších. Po absolvování kurzu pro Vás bude radost pořizovat kvalitní snímky z jednotlivých vývojových etap ratolestí.

  • Dvojnásobný otec a zkušený fotograf MgA. Daniel Petřina Vám poradí, jak udělat focení zábavné i pro samotné děti
  • Poradíme Vám, jak udělat focení zábavné i pro samotné děti
  • Teoretické znalosti si procvičité v praxi na dětském modelu či modelce

Kód zboží: DF21PR. Místo konání: Praha Klíčová slova (štítky)Základy fotografováníděti

Světlo a kompozice

Světelná atmosféra a kompozice snímku jsou základní stavební kameny pro úspěšnou fotografii. Vysvětlíme si základní druhy světla a ukážeme si jak s ním kreativně pracovat. Používat k tomu budeme pomůcky, které jsou pro každého běžně dostupné. Dále si ukážeme, z jakého úhlu je nejlepší děti fotit a také jak je správně usadit do hledáčku fotoaparátu.

Správné místo pro fotografování

Ukážeme si, kde je děti nejlepší fotografovat. Budeme se věnovat zejména výběru správného pozadí snímku, světelné atmosféře, ale také dostupnosti místa pro fotografování. Nezapomeneme na výběr správných rekvizit a ideální barevnosti dětského oblečení.

Komunikace s dětmi

Znáte to - namíříte foťák a děcko se nechce fotit. Ukážeme si jednoduché tipy a triky pro komunikaci s dětmi, aby se pro ně focení stalo přitažlivou hrou. Probereme základní motivační nástroje k navození uvolněné a hravé atmosféry. Ukážeme si, co dokáže na fotografii dětský úsměv.

Praktická část kurzu

V praktické části budeme fotografovat šikovbého dětsjého modela či modelku. Probranou teorii si tedy budeme moci ihned vyzkoušet v praxi. Pomáhat Vám bude profesionální fotograf, nemusíte se tedy bát, že by se Vám snímky nevydařily. Ukážeme si odpověď na většinu situací, se kterými máte možnost se setkat během focení dětí.

Nastavení fotoaparátu

 Ukážeme si jak správně nastavit fotoaparát, aby děti vypadali na fotografiích přirozeně, ať už z hlediska šířky záběru, tak z hlediska správného barevného podání.


Cena před slevou2396
Co potřebujete s sebou

Jakýkoliv Váš fotoaparát. Ideálně pokročilý kompakt, ultrazoom či zrcadlovku s pokročilými režimy A, S, P, M.

Pro koho je kurz určen

Pro maminky na mateřské, stejně jako nadšeným tatínkům, babičkám a dědečkům, kteří se chtějí zdokonalit ve focení svých dětí
Pro začátečníky, mírné pokročilé i pokročilé fotografy, kteří se chtějí věnovat fotografování dětí

Pro koho kurz není určen

Pro ty, jejichž cílem není naučit se kreativně zachytit snímky jejich nejbližších. Naučit se komunikovat s dětmi a správně je k fotografování motivovat.

Lektoři

MgA. Daniel Petřina

Průběh kurzu

Kurz probíha zpravidla od 10:00 do 15:00. V první části kurzu na promítnutých příkladech z praxe probereme a společně prodiskutujeme teoretický základ. Ve druhé praktické části budeme teorii procvičovat při focení dětského modela. V poslední části kurzu si nafocený materiál společně promítneme a zhodnotíme.

Adresa
NICOM, a. s.
Zenklova 32/28
Praha 8-Libeň
180 00 Praha 8
Místo zahájení kurzu