Zoner Photo Studio - základní kurz - Hradec Králové

Zoner Photo Studio - základní kurz - Hradec Králové

1 799Kč

0 hodnocení
0


Naučte se v komplexním kurzu Zoner Photo Studio efektivně pracovat s fotografiemi. Tento český program je mnohem více než jen editor na úpravu fotek. Snadné třídění, úprava i sdílení fotografií – vše, co potřebujete pro práci s Vašimi snímky.

  • Fotky budete umět retušovat, oříznout, doostřit, upravit expozici, kontrast i barvy a další parametry pro dosažení co nejkrásnějších snímků. 
  • Výuka probíhá v moderních učebnách v centru HK
  • Naši zákazníci mají 10% slevu při koupi programu ZPS
  • Kurz je akreditován MŠMT ČR pro DVPP, číslo akreditace: MSMT-12599/2013-201-290

Kód zboží: DF17HK. Místo konání: Hradec Králové Klíčová slova (štítky)grafický programúprava fotografiízoner

Co se naučíte

Úpravy fotografií v grafických editorech dnes patří k běžné práci profesionálních fotografů, bez které se neobejde téměř žádný jejich záběr. Pro fanoušky fotografie, kteří chtějí vylepšit své snímky, je k těmto účelům vhodný Zoner Photo Studio. Jde o nejpoužívanější program, který umožňuje archivace a manipulaci s fotografiemi na profesionální úrovni a jeho cena je přitom dostupná i pro domácí použití. Proto jsme připravili kurz, ve kterém se naučíte tento program používat zejména pro správu, třídění, základní úpravy a vylepšení fotografií. 

Základní úpravy fotografií jsou založeny na podobných principech i v dalších programech jako je Adobe Photoshop, Corel Photo-Paint, Corel Paint Shop Pro Photo, Adobe Photoshop Lightroom, GIMP nebo Adobe Photoshop Elements, proto využijete získané poznatky i při práci s nimi.


Co potřebujete s sebou

na kurz není potřeba žádné vybavení, bude Vám k dispozici moderní počítačová učebna s nainstalovanou nejnovější verzí programu ZPS

Pro koho je kurz určen

pro každého začátečníka, který fotografuje
pro ty, kteří doma a na dovolené občas fotografují i pro ty, které focení více baví a je to jejich koníček či částečně práce
Kurz je určen všem, kteří pro zpracování a úpravu svých fotografií chtějí používat levný a přitom výkonný a jednoduchý program Zoner Photo Studio. (Pro vyzkoušení lze stáhnout zkušební verzi zde)
Než si vyberete kurz na úpravu fotografií, měli byste umět pracovat s Windows alespoň na úrovni absolventa kurzu MS Windows - základní kurz.

Pro koho kurz není určen

pro ty, kteří si nejsou jisti základní prací v prostředí Windows
pro profesionální fotografy a grafiky či ty, kteří znají všechny funkce programu Zoner ve Správci, Editoru i Prohlížeči

Lektoři

Milan Kylar, Topi Pigula

Průběh kurzu

základní kurz Zoner Photo Studio poskytovaný naší společností má délku 8 výukových hodin
výuka probíhá zpravidla od 9:00 do 16:00 hodin

Adresa
NICOM – fotografická škola
NICOM, a. s.
Československé armády 300
50003 Hradec Králové
Místo zahájení kurzu